Powitanie wiosny

Nasze przedszkolaki powitały wiosnę, sadząc piękne kwiatki w ogrodzie przedszkolnym

Na obrazku widać grupkę dzieci w wieku przedszkolnym, ubranych w kolorowe kurtki i czapki. Dzieci stoją naokoło dużej prostokątnej donnicy, wraz z nauczycielką i sadzą kolorowe kwiaty: prytule, bratki, stokrotki. Nauczycielka trzyma sadzonkę kwiata w ręku i pokazuje dzieciom korzenie

Na obrazku widać grupkę dzieci w wieku przedszkolnym, ubranych w kolorowe kurtki i czapki. Dzieci stoją naokoło dużej prostokątnej donnicy, wraz z nauczycielką i sadzą kolorowe kwiaty: prytule, bratki, stokrotki. W jednej donnicy widać świeżo posadzone kwiaty, a naokoło drugiej stoją dzieci i sadzą kwiatyNa obrazku widać grupkę dzieci w wieku przedszkolnym, ubranych w kolorowe kurtki i czapki. Dzieci stoją naokoło dużej prostokątnej donnicy, wraz z nauczycielką i sadzą kolorowe kwiaty: prytule, bratki, stokrotki. Na obrazku widać grupkę dzieci w wieku przedszkolnym, ubranych w kolorowe kurtki i czapki. Dzieci stoją naokoło dużej prostokątnej donnicy, wraz z nauczycielką i sadzą kolorowe kwiaty: prytule, bratki, stokrotki.