Jesteś tutaj:
  2. AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Certyfikat „Samorządowy Lider Edukacji” dla Urzędu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy

Uprzejmie informujemy, że 19 marca 2024 r. podczas uroczystej Gali w Katowicach, Urząd Dzielnicy Wola otrzymał Certyfikat „Samorządowy Lider Edukacji” w  13. edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Gmin, Powiatów i Samorządnych Województw „Samorządowy Lider Edukacji”.

Ideą Programu jest nagradzanie i promowanie jednostek samorządu terytorialnego, które posiadają istotne osiągnięcia w dziedzinie rozwoju edukacji i systemu oświaty, wspierania młodzieży i...

Dni otwarte

Serdecznie zapraszamy Rodziców wraz z dziećmi na DNI OTWARTE 27 lutego (wtorek) i 28 lutego (środa) bieżącego roku w godzinach 17.00-18.00.

W tych dniach będzie możliwość obejrzenia placówki, zapoznania się z ofertą przedszkola oraz porozmawiania z nauczycielkami. Będą mieli Państwo okazje rozwiać wszelkie wątpliwości i zadać nurtujące Was pytania.

Dla dzieci będzie przygotowany kącik zabaw sensorycznych – można się brudzić

Dni otwarte Sp 222

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 222 serdecznie zaprasza Rodziców Państwa Przedszkoli na Dzień Drzwi Otwartych w trakcie, którego będzie można zwiedzić szkołę.

Szczegóły w załączniku

dni otwarte w wolskich szkołach

Szanowni Państwo

w załącznikach udostępniamy pismo Pani Grażyny Orzechowskiej-Mikulskiej, Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Wola m.st. Warszawy do rodziców oraz szczegółowy harmonogram dni otwartych w wolskich szkołach podstawowych.

Szanowni Państwo

Informujemy, że bal karnawałowy odbędzie się 13 lutego po śniadaniu.

Każda grupa będzie świętować w swojej sali.

Prosimy o dostarczenie w tym dniu strojów karnawałowych dla dzieci.

Dyżur wakacyjny 2023/2024

Szanowni Państwo

Informujemy, że dyżur wakacyjny w naszym przedszkolu bedzie trwał od 12.08.2024r. do 30.08.2024r.

Ubezpieczenie NNW na rok szkolny 2023/2024

Szanowni Państwo.

W załączniku przedstawiamy propozycję ubezpieczenia NNW dzieci na rok szkolny 2023/2024.

Osoby zainteresowane ubezpieczeniem, klikają w link na ulotce, wybierają wariant ubezpieczenia i samodzielnie opłacają składkę.

Oferta ubezpieczyciela została zarekomendowana przez Radę Rodziców.

Przedszkole nie zbiera składek na ubezpieczenie i nie podpisuje umowy z ubezpieczycielem.

Każdy z Państwa ubezpiecza dziecko indywidualnie.

Oferta Poradni Psychologiczno Pedagogicznej nr 2 w roku szkolnym 2023/2024

Szanowni Rodzice.

W zakładce Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna znajdziecie Państwo ofertę zajęć  Poradni na rok szkony 2023/2024.

Zachęcamy do zapoznania się.